Кабінет міністрів на засіданні 26 серпня подовжив дію адаптивного карантину в Україні до 1 листопада. Більше того уряд через різке збільшення кількості інфікованих ухвалив рішення посилити обмежувальні заходи.
Уряд подовжив до кінця жовтня режим надзвичайної ситуації, пише ТСН.
Отже, таким чином, на всій території України заборонено:
− діяльність нічних клубів, дискотек та інших розважальних закладів, де “абсолютно не дотримуються карантинних умов і карантинних вимог”;
− діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля;
− роботу після 24:00 та до 7:00 ресторанів, кафе, барів, їдалень, кафетеріїв, крім − діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винесення;
− проведення концертів, крім тих, які влаштовуються закладами культури і для яких концертна діяльність є основним видом діяльності упродовж останнього року.
Окрім цього, на час дії карантину Україна від 00:00 29 серпня закриває кордони для іноземців до кінця вересня (до 00:00 28 вересня). Заборона не торкнеться, зокрема тих, хто прямує транзитом, учнів/студентів та тих, хто їде на лікування.
В’їзд не забороняється людям, які:
− прямують на територію України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд протягом двох діб;
− навчаються у навчальних закладах України;
− проходять військову службу у ЗСУ;
− постійно проживають на території України і мають відповідну посвідку;
− визнані біженцями або особами, які потребують додаткового захисту;
− є працівниками диппредставництв та консульських установ іноземних держав, представниками офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членами їхніх сімей або прибувають за запрошенням МЗС України;
− є водіями та/або членами екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярне перевезення, членами екіпажу повітряних, морських та річкових суден, членами поїзних та локомотивних бригад;
− є інструкторами збройних сил держав−членів НАТО та держав−учасниць програми НАТО “Партнерство заради миру”, які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів ЗСУ або прибувають за запрошенням Міністерства оборони України;
− є діячами культури, що прибувають за запрошенням закладу культури разом із супровідниками;
− прибувають для участі у офіційних спортивних змаганнях, що проходять на території України, та супровідниками;
− є особами, що здійснюють перевезення гомеопатичних стовбурових клітин для трансплантації, прибувають на лікування у заклади охорони здоров’я України.
Також Кабмін надав доступ органам місцевого самоврядування до даних електронного сервісу “Дій вдома” − єдиного державного порталу електронних послуг з метою здійснення поточного контролю осіб, які підлягають самоізоляції чи обсервації, а також осіб, які порушили правила карантину.
Варто зазначити, що встановлені до цього рівні карантину − “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” та “червоний”, продовжують також діяти. Вони визначається за трьома показниками: заповненість ліжок у медзакладах, рівень тестувань, а також рівень нових захворювань на 100 тисяч населення за 14 днів.
В Україні пенсіонери повинні обов’язково проходити ідентифікацію. У разі її відсутності виплати можуть бути призупинені.…
В Україні посилюють відстеження порушників мобілізаційного законодавства та правил військового обліку. Як інформує "ТСН", про…
Микола до того, як стати військовим, працював на шахті в Лисичанську. Він активно допомагав нашим…
Капітан Юрій Марченко добровільно призвався до ТЦК, потім у складі стрілецького батальйону воював на авдіївському…
Погода в Україні завтра, 5 листопада, буде подекуди вітряною та морозною. Опадів через вплив антициклону…
Україну в часи найбільших екзистенційних криз вже кілька разів рятували виключно активні громадяни. У 2014…