Про це попередила синоптик
Погода в Україні в суботу буде спекотною і без опадів по всій території країни. Температура повітря місцями підніметься до +32 градусів. Такі дані оприлюднили в Укргідрометцентрі.
“Підвищення температури повітря — протягом дня передбачається +25+30 градусів, на Чернігівщині та Сумщині +23+26 градусів. У Києві субота із сонцем, парасолі не потрібні, лише панамки, темні окуляри, шорти й футболки. 29-го серпня у столиці потепліє до +27 градусів”, – прогнозує синоптик Наталя Діденко.
У суботу температура повітря на заході, в центрі та півдні країни буде +27+32 градуси. Вітер переважно південний, 5-10 метрів в секунду.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…