Стан 91-річного почесного патріарха задовільний.
тан почесного патріарха Філарета, у якого напередодні виявили коронавірус, задовільний. Про це повідомили на його сторінці у фейсбук.
“Стан здоров’я патріарха Філарета задовільний. Діагностовано запалення легенів. Просимо піднести до милостивого Господа свої щирі прохання за здоров’я та швидке одужання Його Святості”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, про те, що у Філарета діагностували ковід-19 стало відомо 4 вересня. Його госпіталізували.
На початку спалаху коронавірусу в Україні Філарет назвав одностатеві шлюби однією з причин епідемії. А захворювання, на його думку, є “карою Божою за гріхи”.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…