“Квітка у бетоні”: нові мурали Києва
Мурал-арт стрімко набирає популярності у Києві. Малюнків на стінах будинків дедалі більшає, вони стають яскравішими. У цій добірці – деякі з нових муралів, що прикрасили Київ протягом цього літа.
-
SKY ART FOUNDATION
Художник Саша Корбан (Україна) обрав для своєї роботи стіну 16-типоверхівки в одному з житлових масивів Києва. Цей малюнок передає стосунки між чоловіком та жінкою, але навмисне не конкретизує їх, розповідає митець. “Фреска дає глядачеві можливість уявити власний сценарій. А також щось згадати, можливо, помріяти”, – каже Саша Корбан.
-
SKY ART FOUNDATION
А це робота Андрія Калькова (Україна), що з’явилася на будівлі однієї з київських шкіл. Фреска є частиною художньої серії.
-
SKY ART FOUNDATION
А на фасаді іншої школи у Києві з’явилася робота митця з Аргентини Еліана (Elian). За його словами, “фреска розповідає про важливість простору в композиції”.
-
SKY ART FOUNDATION
Автор цього муралу Сергій Радкевич (Україна) назвав свою роботу “Фрагменти надії”. Фреска зображує руки, що розламують меч. “Це маніфест проти насильства та жорстокості, заклик до мінімального співрозуміння”, – каже митець. Окрім того, на муралі закодовано текст шрифтом Брайля – “Hope” (“надія” – англ.).
Підтримай нашу сторінку в Facebook.
-
SKY ART FOUNDATION
Любов керує світом – саме це хотів сказати своєю роботою художник Millo (Італія). Його фреска так і називається – Love Runs the World. “Це – послання миру та любові у райони міста, для якого характерні кілометри будинків. Хтось може сказати, що мурал – маленька квітка у бетоні, але саме багато квітів створюють сад”, – переконаний художник.
-
SKY ART FOUNDATION
Цей вазон на стіні київської багатоповерхівки намалював італійський художник Агостіно Якурі. Робота має назву “Water, please” (Полийте, будь ласка – англ.) і створювалася під впливом вражень митця від України, зокрема української флори.
-
SKY ART FOUNDATION
Художник з Австралії Фінтан Магі каже, що мурали допомагають наблизити мистецтво до людей. Його робота The visionary (“Провидець” – англ.) прикрасила житловий масив на Троєщині.
-
SKY ART FOUNDATION
Робота художника Олександра Гребенюка (Україна) з’явилася серед будівель одного зі спальних районів Києва. Цю фреску автор присвятив еволюції життя на землі. “Образ людини з рослинами символізує нерозривний зв’язок з процесами глобальної еволюції”, – пояснює митець.
-
SKY ART FOUNDATION
А цей малюнок створив канадський митець Аарон Лі-Хілл (Aaron Li-Hill). Його робота під назвою “The Impact Of Discovery” (“Значущість відкриттів” – англ.) прикрасила Дім культури Київського політехнічного інституту (КПІ). Фреска символізує вплив наукових відкриттів, зокрема відкриття бозона Гіггса, на навколишній світ та світ всередині нас.
Шукайте деталі в групі Facebook