Лікар зазначив, що реформована система “Гроші йдуть за пацієнтом” почала давати збої.
У Львівській області лікарі вимушені виживати за копійчані зарплати, до того ж їм дуже затримують “коронавірусні” виплати.
“Від початку пандемії ми отримали від різних організацій понад 70 млн. грн на медичні послуги. Так, це не “живі” гроші, а оплата послуг. Але ж влада дуже добре заощадила на цих витратах! І мені, даруйте, не вкладається в голові, коли я чую, що управлінці якогось апарату чи сільські голови отримують 50 – 80 – 100 – 200 тис. грн на місяць, а лікар вищої категорії у дитячій реанімації жевріє на 6,5 тис. грн. Чому навіть ті злиденні «коронавірусні» доплати деякі медики отримували із запізненням та після скандалів? Це влада називає справедливим розподілом бюджетних коштів?”, – заявив Юрій Бунь – завідувач кафедри хірургічної стоматології Львівського медінституту, кандидат медичних наук, доцент, кандидат на посаду міського голови Львівської ОТГ, на засіданні “Як створення ОТГ і коронавірусний карантин вплинуть на формування бюджетів 2021” у Львівському пресклубі.
Він зазначив, що реформована система “Гроші йдуть за пацієнтом” почала давати збої: у бюджет не були закладені кошти на боротьбу з коронавірусом, до того ж щодня хворих стає все більше. Лікарям не вистачає рук, обладнання, препаратів і… зарплат. Бунь запропонував створити Інститут соціальної карти та замислитися про розвиток господарства і промисловості замість того, щоб чекати прибутків від туризму.
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…