Українські мобільні оператори підвищують тарифи

Довготривалий карантин і перехід багатьох українців на дистанційний тип роботи зумовили збільшення споживання телекомунікаційних послуг. Як свідчать дані Vodafone, за період з червня по квітень користування мобільним інтернетом зросло на 42%. Про це йдеться у матеріалі видання Факти.

Популярний оператор зв’язку припиняє роботу мережі на Волині

Такий приріст збільшує навантаження на мережі операторів, що призведе до інвестування в розширення мережі 4G. Тоді оператори будуть змушені відкоригувати свої тарифи. Багато з них уже відчули зміну попиту. До прикладу, компанія Vodafone ще в травні заявила про підвищення більшості тарифів на 20%.

Зміна ціни на 15-40 грн спіткала багатьох абонентів оператора. Найближчим часом Vodafone хоче призупинити кілька тарифів і перевести абонентів на інші. Уже з 18 вересня сімейний тариф Vodafone Family Plus, що має високу популярність, перестане діяти.

Не відстає і Lifeсell – у компанії також змінили цінову політику, проте вартість чинних тарифів не збільшилася, з’явилися нові, дещо дорожчі пакети, що коштують на 10-50 грн більше, але пропонують вигідніші умови. Такий крок свідчить про те, що мобільний оператор залишає старі ціни для наявних клієнтів, але хоче заробляти більше за рахунок нових.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Київстар нещодавно презентував оновлені тарифи зі збільшенням у два рази кількості інтернету та хвилин для дзвінків. Водночас ціни на тарифи не змінилися. Схоже, таким кроком компанія хоче привабити нових клієнтів.

У компанії таку позицію називають проявом соціальної відповідальності. Президент Київстар Олександра Комаров розповів, що саме збільшення попиту на мобільний інтернет та початок навчального року стали поштовхом до коригування пропозицій.

Проте, зростання цін на послуги мобільних операторів нам не уникнути. Україна часто входить до рейтингу країн з найдешевшим мобільним зв’язком. Тоді як представники великої трійки вклали понад 60 млрд грн у будівництво 3G і 4G мереж.

annashchesna

Recent Posts

Контракт 18-24: Свідомий вибір на шляху до перемоги та стабільності

«Контракт 18-24 — це не примус, не мобілізація і не обов’язок. Це можливість для людей…

18 години ago

Молоді Герої: Добровольці 92-ї окремої штурмової бригади Івана Сірка в строю!

Добровольці, що поповнили лави 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка за програмою…

22 години ago

росія готує нову інформаційну атаку: фейкові “документалки” про ЗАЕС як спроба переписати історію

⚡️Згідно з інформацією, отриманою у Силах оборони України, Центр протидії дезінформації повідомляє, що росіяни планують…

2 дні ago

“Це пекло, а не війна”: Північнокорейський солдат у полоні розповідає правду про ЗСУ та українські дрони

Північнокорейський військовий, що потрапив у полон до наших хлопців, у справжньому шоці. Він зізнається: "Нас…

2 дні ago

Дрон «Альоша» воює на фронті замість сина Порошенка, який перебуває в Лондоні

В рамках ініціативи «Синів політиків — на фронт!» українські військові зібрали кошти на квиток до…

3 дні ago

Мир — не подарунок, а здобуток.

Мир — це не подарунок. Це здобуток Мир не з’являється сам по собі. Його виборюють…

4 дні ago