facebook

“Хочу подивитись в очі зеленій макаці” – завершилось засідання по Федині і Марусі Звіробій

Завершилось перше засідання у справі за позовом президента України до волонтерки Марусі Звіробій та нардепа від “Європейської солідарності” Софії Федини.

Підготовче засідання за погрози вбивства президента Володимира Зеленського відбулось у Галицькому суді Львова. Його одразу ж перенесли на 10 листопада, передає

Під приміщенням суду зібралось близько двох сотень осіб підтримати Федину та Звіробій. Серед присутніх були ветерани АТО/ООС, волонтери, активісти й небайдужі львів’яни.

“Сьогодні ми прийшли поговорити з потерпілим. Він теж має свідчити. Дуже хочемо, аби з’явився на суд. Кожен допит, який був у нас з Софією, більше ми допитували слідчих, а не вони нас. Тож питань до потерпілого назбиралося більше, аніж п’ять, не лише у мене, а у багатьох. Хочу, щоб ця зелена макака подивилась мені в очі і сказала, чого саме злякалася. Бо якщо зелена макака боїться стрімів в інтернеті, то не розумію, як він прийматиме більш серйозні виклики, які стоять перед нашою державою”, – зазначила перед судом Звіробій.

Хоча, судове засідання було відкритим, однак поліцейські на вході до суду не пропускали журналістів, нардепа від “Європейської солідарності” Олега Синютку та голову Львівської обласної ради Олександра Ганущина. Причиною називали обмеження у зв’язку з карантином. Через недопуск преси обвинувачені клопотали про відвід судді.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Це не дивно, що не пропускають. Зелена макака зробила собі теплу ванну і дуже фільтрує журналістів. Нам, наприклад, приховувати немає що”, – прокоментувала Звіробій.

Також перед судом активісти влаштували імпровізовану мінівиставу. Учасник акції в масці міністра МВС Арсена Авакова захищав від присутніх чоловіка в масці Володимира Зеленського. А дівчата в масках Звіробій і Федини прогнали обох віниками.

Софія Федина закликала усіх небайдужих 10-го листопада також вийти під суд на акцію протесту

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...