facebook

В Івано-Франківську від пневмонії померла вчителька ліцею №10, тест на COVID-19 ще чекають

В Івано-Франківську померла вчителька історії ліцею №10 Івано-Франківської міської ради.

В Івано-Франківську померла вчителька історії ліцею №10 Івано-Франківської міської ради.

Про це повідомили на офіційній сторінці навчального закладу в соціальній мережі Фейсбук.
“Світла пам’ять нашій колезі Бойчук Марії Петрівні. Нехай спить спокійно, а Господь дарує її душі Царство Небесне”, – йдеться у дописі.

Марії Петрівні було 62 роки.

Директор ліцею №10 Руслан Куриндаш розповів “Галці”, що вчителька з двосторонньою пневмонією потрапила до лікарні, офіційного підтвердження, що у неї була коронавірусна інфекція – наразі немає.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Я не отримував від рідних офіційних документів, що вона мала підтверджений COVID-19. Тест мав бути готовий якраз вчора (ред. 2 листопада), але вона померла. Від 23 жовтня вона не контактувала з дітьми, бо тоді були вибори і ми не вчилися в школі”, – говорить Куриндаш.

Він додає, що в навчальному закладі постійно проводять прибирання відповідно до карантинних вимог. Всім вчителям міряють температуру, а уроки вони ведуть в масках та щитках.

“Галці” стало відомо, що деякі батьки учнів молодшої школи через смертельний інцидент хочуть, аби їх діти теж пішли на дистанційне навчання. Однак вчителі їм відповіли, що це неможливо.

“Діти у нас ходять у дві зміни. 1-2 класи зранку, а 3-4 класи вже відповідно у другу зміну. Якщо ж батьки хочуть на дистанційне навчання, то їм потрібно звернутися до мене, і якщо це буде цілий клас – тоді вже будемо розглядати якісь варіанти”, – сказав освітянин.

Куриндаш наголошує, що відповідно до наказу від Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, учні 1-4 класів мають навчатися очно.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...