Categories: Важливо

Українець помер від COVID-19, віддавши свій кисень синові: волонтерка звернулася до влади

В одній із районних лікарень батько помер, віддавши свій кисень хворому на коронавірус синові.

В одній із районних лікарень батько помер, віддавши свій кисень хворому на коронавірус синові.

Про це повідомила волонтерка Дана Ярова на своїй сторінці у Facebook. Вона уточнила, що діагноз COVID-19 був в обох пацієнтів і кисень кожному з них давали всього на 15 хвилин на день.

“Батько відмовився від своїх 15 хвилин на день на користь сина. Батько помер, сина продовжують лікувати. Тільки от не знаю, за померлого батька йому дають ще 15 хвилин кисню або вже ні”, – написала вона.

Дана, яка сама пережила важку форму COVID-19, розповіла про свої відчуття під час хвороби.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Хто не пережив ознаки задухи під час ковіду, не зрозуміє. І я начебто як спокійно до них ставилася, і в мене був концентратор, але на підкірці все одно цей моторошний страх, що наступного разу ти можеш не вдихнути. Я задихалася настільки, що не могла розмовляти. І ще раз, це я була з концентратором. А тепер уявіть людину, яка задихається добу, і їй на 15 хвилин дають подихати киснем. 15 хвилин на добу!!!!! Це, с*ко, просто гестапо, Освенцим у чистому вигляді… Ви, с*ко, влаштували геноцид. Дійсний геноцид нації”, – заявила вона, звертаючись до членів пропрезидентської партії “Слуга народу”.

Дана також розповіла про те, що проблемою закупівлі кисневих концентраторів займається волонтерка Леся Литвинова.

“Лесі знову дуже потрібні гроші на концентратори. Леся знову рятує тих, кому в лікарнях дають довідки: “Такий-то потребує кисню”. А родичам кажуть: “Шукайте, де хочете”. Ось “де хочете” – це у Лесі”, – уточнила вона.

Волонтерка закликала всіх допомогти в закупівлі необхідного медобладнання: “І це найкраще, що ви можете зробити на сьогодні. Адже ми ще навіть не вийшли на плато стабілізації зростання захворюваності. Ми тільки ростемо”.

Зазначимо, що цей трагічний випадок у районній лікарні обурив українців. Вони розкритикували владу за бездіяльність у боротьбі з COVID-19, вказавши, що та витратила “коронавірусні” гроші на дороги, тоді як в медустановах країни немає кисню для порятунку хворих.

annashchesna

Recent Posts

Eкіпаж дронів-перехоплювачів 55 оабр “Запорізька Січ” з 1 по 11 березня знищив 91 БпЛА

Один екіпаж дронів-перехоплювачів 55-та окрема артилерійська бригада «Запорізька Січ» за короткий проміжок часу показав результат,…

1 тиждень ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

1 тиждень ago

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

1 місяць ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

2 місяці ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

2 місяці ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

2 місяці ago