facebook

Поліції дозволять зупиняти автомобіль без поважної причини

Працівникам патрульної поліції все ж дозволять зупиняти автомобіль без поважної причини.

Про це повідомляє Auto.Today.

Комітет Верховної Ради з правоохоронної діяльності розглянув законопроєкт №2695, який передбачає посилення відповідальності за окремі порушення ПДР і розширює повноваження поліцейських на дорогах. Він рекомендував пом’якшити деякі пункти законопроєкту, але залишив його в цілому.

Водій, якого зупинили поліцейські, вже не повинен передавати їм свої документи. Їх можна просто показати. Крім того, водій не зобов’язаний вимикати двигун, тримати руки на кермі і так далі.

У законопроєкті залишилася норма, яка говорить, що під час проведення профілактичних заходів поліцейські не повинні попереджати учасників дорожнього руху про свою присутність будь-якими дорожніми знаками, фішками або спецсигналами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Поліцейським, зокрема, залишили право зупиняти автомобілі в рамках профілактичних заходів, але тільки вночі (з 22:00 до 08:00), а також у вихідні та святкові дні.

Додамо, що раніше комітет Верховної Ради з правоохоронної діяльності рекомендував депутатам розглянути законопроект № 2695 у другому читанні, з поправками.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...