facebook

Місячне затемнення: що треба знати і як до нього готуватися

30 листопада відбудеться Місячне затемнення. Воно розпочне сезон затемнень, який триватиме до 30 грудня.

Про це Gazeta.ua розповіла астролог Олена Максимова.

“Підвищується ризик руйнування усього, що було збудовано протягом цього року, – каже астролог. – Ламатимуться авто та верстати. У понеділок 30 листопада Місяць буде уповні. Це день аварійних ситуацій, бо повню супроводжуватиме одразу кілька агресивних зірок. Не ігноруйте застереження щодо безпеки праці”.

У цей день загостряться страхи. Важко буде контролювати свої переживання.

“Напередодні спробуйте кілька годин провести наодинці. Це допоможе розібратися у собі і зрозуміти, що заважає вам розвиватися і впевнено рухатися до мети. Раптом зрозумієте, кому з товаришів давно слід сказати “до побачення”, а чия присутність навпаки надихає вас до нових звершень. Це час самозаглиблення і розкриття власних талантів”, – каже Максимова.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За словами астролога, від цього дня і до кінця року легко буде позбавитися шкідливих звичок.

“Це вдалий період, аби лікувати алко– і нікотинову залежності, – говорить астролог. – Легко буде здолати звичку переїдати і заїдати емоції шкідливими продуктами”.

Тиждень, який розпочнеться із затемнення, дає можливість розкритися талановитим і наполегливим

“Ваші зусилля будуть помічені, – говорить астролог. – Сором’язливість і порядність допомагатимуть, а не заважатимуть. Людям, які володіють такими якостями, нарешті всміхнеться удача”.

У 2020 році найскладніше велося Козерогам і Ракам, Близнюкам і Стрільцям.

“У цих знаках відбувалися затемнення, тому чимало подій у їхньому житті стануть доленосними, – розповідає Олена Максимова. – Якщо намагатися їх ігнорувати, не помітите, які знаки подає вам доля. Під час затемнення не бажано робити аборти, розлучатися і одружуватися, їздити у мандрівки. Якщо вас щось втримує від подорожі чи якогось глобального оновлення у житті, то краще від них відмовитися. Завершуйте справи, які розпочали до затемнення. Результат вас потішить”.

У 2020 році людство спостерігало три сезони затемнень. Повне Сонячне відбудеться 14 грудня.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...