facebook

Мого сuна не стало через цю «квітку»! Дuтuну в6uває всього за 1 хвuлuну, дорослого — за 15

Всі ми знаємо, що рослини в наших будинках можуть бути корисними, так як самі по собі вони дають нам відчуття комфорту і розслаблення, пише SelfLovers.

Всі ми знаємо, що рослини в наших будинках можуть бути корисними, так як самі по собі вони дають нам відчуття комфорту і розслаблення, пише SelfLovers.

На жаль, не всі рослини — хороші. Завжди майте це на увазі, коли ви плануєте поставити в вашому домі горщик з такими.

У цій статті ми розповімо вам про трагічну історію однієї людини, який, на жаль, втратив свою власну дитину через рослину,   яка стояла у нього в квартирі.

Ось його розповідь:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Мій син помер, тому що він поклав листок цієї рослини в рот.  Його рот роздувся, що призвело до удушення. Воно досить поширене в багатьох будинках і офісах, хоча кожен повинен знати про його смертельному отруту.

Рослина вбиває дитину через 1 хвилину, а дорослого — через 15. Якщо ви випадково його торкнетеся, ні в якому разі не потрібно чіпати очі пальцями, це може викликати сліпоту, причому    Попередьте своїх друзів і родину»

Одного разу його 5-річний син грав біля будинку. Однак йому стало погано, і його мама подумала, що це просто розлад шлунка або втома.

На жаль, це було не так: колір шкіри дитини раптом змінився, з’явилися проблеми з диханням. Батьки відразу ж викликали швидку допомогу, його перевели в лікарню, де взяли як пацієнта з отруєнням.

Ніхто не міг сказати, що насправді відбувається, і вже через деякий час доктор приніс страшні новини батькам. Лікар вважав, що причиною його смерті було отруєння. Батьки були в шоці, тому що вони не могли зрозуміти, що з’їв їх син, і що могло викликати такий жахливий ефект.

Після ретельного аналізу крові з’ясувалося, що в крові у дитини була велика доза хімічної речовини, відомого як оксалат кальцію.

Ця хімічна речовина знайдена в рослині під назвою «Дифенбахія» або більш відомому в країнах Латинської Америки як «Амоена»   Це досить поширена рослина, яка є чи не у кожного, оскільки вона довговічна і не вимагає великої кількості сонячного світла.

Через це його часто зберігають в офісах. Однак після прочитання цієї історії ви повинні бути дуже обережні з цією рослиною. Особливо легко отруїтися дітям.

Статистика показує, що в США було зареєстровано 64 250 випадків отруєння рослинами,  з яких 75% — діти у віці до 5 років.

Якщо хтось випадково постраждав від отруєння диффенбахії,  Національна медична бібліотека Сполучених Штатів рекомендує очистити рот холодною, вологою ганчіркою, після чого промити очі і випити багато молока. Це перший крок; другий — негайно звернутися в центр швидкої допомоги.

Диффенбахія — дуже небезпечна рослина,  так як вона може привести до смерті, тому не забудьте розповісти про неї вашим знайомим і сім’ї.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...