Categories: Світ

Переживши булінг через густі брови, 17-річна дівчина стала успішною моделлю

17-річна Наталія Кастеллар пережила булінг через густі брови, але наважилася і пройшла кастинг у провідне американське модельне агентство.

Попри успішну кар’єру, юна модель постійно розповідає, що як ніхто інший знає – як це бути невпевненою щодо своєї зовнішності, пише The Independent.

Коли я була менша, про мої брови говорили всі навколо. Мене цькували настільки, що часом над усе хотілося позбутися їх“, – розповідає Наталія.

Зараз я не переймаюся, у моді вони чи ні. Я люблю свої брови, вони роблять мене особливою з-поміж інших моделей. Добре було б зрозуміти це раніше, – додає дівчина.

Завдяки сестрі, яка працює фотографом, Наталія зібрала потрібну кількість знімків для потфоліо та показала їх модельному агентству NEXT. Там їй запропонували контракт на співпрацю.

Попри статус моделі, Наталія досі отримує образливі коментарі з приводу своєї зовнішності. Але тепер дівчина зізнається, що не зважає на думки чужих людей.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Багато тролів у соцмережах глузливо коментують мої брови, але я не відповідаю їм, оскільки це саме те, чого вони домагаються“, – говорить Кастеллар.

annashchesna

Recent Posts

«Закрита» нарада Міноборони рф виявилася не такою вже закритою

Українські хакери продовжують глумитися над російськими чиновниками. Цього разу невідомі патріоти з гумором передали окреме привітання міноборони…

9 години ago

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

1 день ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

1 тиждень ago