facebook

У 2021 році українців, які отримали субсидії, масово перевірятимуть

У наступному 2021 році Міністерство фінансів України буде здійснювати перевірки отримувачів субсидій при розгляді поданих документів.

Але навіть якщо субсидію призначили, а після виявили порушення, всі незаконні виплати доведеться повернути державі, передає Главком. За що і чому можуть забрати виплати говориться в Постанові Кабміну «Про спрощений порядок надання субсидії»: -є будинок площею від 200 кв. м, або квартира від 120 кв. м; -машина віком до 5 років; -зробили покупку на суму від 50 тис. грн; -останнім часом не платили ЄСВ і не перебували на обліку в Центрі зайнятості. Нова система аудиту приведена у відповідність до чинного законодавства України. На даний момент передбачається вивчення поданих документів в три етапи.

Поки особа, яка подала документи на отримання субсидії отримує гроші від держави, триває другий етап перевірки. У новій системі перевірок дані весь час оновлюються. Наприклад, якщо громадянин зробив велику покупку банківською картою, або придбав автомобіль, або ж у нього змінився сімейний стан, цю інформацію побачить Мінфін і надасть в Мінсоцполітики.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...