Categories: Події

Полька розтопила серця заробітчан українською піснею: “так потрібно любити”(відео)

Пісня туги за Україною отримала нове життя у виконанні польки.

Відома пісня “Гей, Соколи” у виконанні польського гурта AnnaLu & Shavez викликала купу схвальних відгуків і мільйони переглядів. Пісня “Гей, Соколи” добре знана не лише українцям, але й словакам і полякам. Протягом тривалого часу йшли доволі розлогі обговорення, хто її автор, коли вона виникла і на яких землях. Популярною була думка, яка стверджувала, що її автор Тимко Падура – українсько-польський автор, проте цьому немає фактологічних підтверджень.

Нині найбільш за найбільш вірогідною вважається версія, згідно з якою ця пісня – народна польська, 19 століття походження. Актуалізувалася вона внаслідок переселення поляків з України в Польщу після подій Другої світової війни і зовнішньої політики Сталіна. Пісня розповідає історію козака, який їде на чужину і прощається з коханою, батьками і землею.

Але якою б не була історія пісні, це не заважає насолодитися її виконанням, як це й зробили багато українців після розміщення відео InfoFakt Україна. Виконавицю навіть поставили у приклад: “Браво! Яка ти велика молодчинка! Ти є прикладом для наших співаків, як потрібно любити свою Батьківщину. Велике тобі дякую. Спів бездоганний”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Оля

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago