facebook

Євробляхи стануть забутим минулим: в Україні можуть з’явитися бюджетні іномарки з Японії

Україну можуть в недалекому майбутньому наповнити недорогі авто

Експерти переконані, що в Україну можуть масово приїхати б/в машини з Європи і Японії. І на це є кілька причин.

З 2025 року в країнах Європейського Союзу вступає в силу новий екологічний стандарт Euro 7а з викидами СО2 на 66% нижче в порівнянні з Euro 6D. це призведе до того, що європейці почнуть більш активно позбавлятися від старих автомобілів.

“Але більшість машин європейці будуть продавати. І багато з цих автомобілів, мабуть, з’являться в Україні”, – пише портал Today.ua.

Вже в середині 2030 в Україні можуть з’явитися дешеві автомобілі з Японії. Так, з наступного десятиліття відповідно до закону всі машини в країні повинні будуть бути або повністю електричними, або гібридами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

А до середини 2030-х продажі нових авто з двигунами внутрішнього згоряння в Японії будуть повністю заборонені.

При цьому, місцеві автовиробники активно критикують плани влади, попереджаючи, що такий поспішний перехід на електрокари, по-перше, дуже сильно вдарить по японській автопромисловості, а по-друге – електромережі не зможуть витримати навантажень.

“Якщо японці все ж відмовляться від традиційних авто, то більшість відносно нових автомобілів з ДВС можуть опинитися на українському ринку, як зараз сотні тисяч машин з Європи і США”, – вважають експерти “автопорталу”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...