facebook

В одній з українських лікарень хворих на COVID-19 дітей лікують у “сараї”: ФОТО

Українка Ольна Васильєва, яка мешкає у місті Дніпро показала шокуючі фото з міської дитячої лікарні №6.

Саме в цій лікарні лікують хворих дітей на COVID-19. Жінка порівняла умови у лікарні і з сільським сараєм. Про це Ольга Васильєва розповіла у фейсбуці, опублікувавши відповідний допис, передає “Це моя Україна“.

Ольга розповіла, що їй довелося звернутися до цієї лікарні через хворобу сина. “Старе все: двері, вікна, підлога, туалетна кімната, ліжка з обвислими сітками, подушкою можна вбити, там народилося, жило, померло і розклалося не одне покоління пір’яних кліщів, матраци запісяні, закакані, забиті. Все з моменту спорудження не змінювалося. І тут лікують наших діток”, – зазначає у дописі Ольга Васильєва.

Васильєва уточнила, що сама не раз лежала в лікарнях і розуміє, що їх стан залишає бажати кращого. Але ці бокси – це найгірше, що бачила жінка. Мама хлопчика уточнила, що претензій до лікарів у неї немає, оскільки вони виконуються свою роботу добре, в силу своїх можливостей. Водночас вона не задоволена організацією лікувального процесу.

“Як так, що у вихідний день мало не один лікар? Він же і на приймальному відділені, він же на обходах. Тому ранковий обхід починався після обіду. І якщо вашій дитині стане гірше, то у цю ж хвилину до вас на допомогу ніхто не примчиться. Просто нікому”, – розповіла дніпрянка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Жінка склала великий список того, що потрібно взяти із собою в лікарню: Постільна білизна

Рушники

Ковдри

Подушки

Чашки, тарілки, ложки

Чайник (можливо, нам пощастило, у нас у палаті був. До речі, холодильника немає)

Велика пляшка води

Вологі та сухі серветки

Їжа Сили, терпіння й оптимізм

Ось фото з лікарні:

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...