facebook

Українці масово виїзджають до ЄС після Різдва: є черги на кордоні

Після Різдва на кордоні України зріс пасажиропотік, особливо на західних ділянках кордону з країнами ЄС.

Про це УНН повідомили у пресслужбі Держприкордонслужби. “З 9 січня у пунктах пропуску фіксується збільшення пасажиро-транспортного потоку.

Наразі виїзд громадян з України переважає над в’їздом, особливо на ділянках кордону з країнами ЄС”, — повідомили у відомстві. Зростання пасажиропотоку, як вказано, відбувається переважно через збільшення кількості громадян України, які прямують за кордон. “Перед деякими пунктами пропуску виникали скупчення транспортних засобів, які могли налічувати до трьох сотень одиниць легкових автівок”, — вказали у ДПСУ. Тож прикордонники збільшили кількість нарядів, “аби пропуск був максимально швидким і в той же час відповідав критеріям безпеки”.

Для координації роботи українська сторона ініціювала низку прикордонно-представницьких зустрічей із представниками контролюючих служб суміжних країн ЄС. “Загалом за вихідні та святкові дні, 7-10 січня, кордон держави перетнуло більше 150 тис. осіб та близько 30 тис. автомобілів”, — вели далі у відомстві.

При цьому, як зазначається, переважна більшість осіб та транспорту оформлені на виїзд з України. “На цей час значних черг перед пунктами пропуску на державному кордоні України немає. У той же час найбільш завантаженими пунктами пропуску залишаються “Грушів”, “Шегині” та “Ужгород”, де ще залишаються близько по 100 легкових транспортних засобів, що очікують на оформлення“, — додали у ДПСУ.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Додамо, за даними прикордонників, на 9:15 11 січня черги перед пунктами пропуску із сусідніми державами спостерігалися на кордоні з Польщею — “Рава-Руська” — 20 автівок, “Грушів” — 70, “Шегині” — 80, на кордоні зі Словаччиною у ПП “Малий Березний” — 7 автомобілів, “Ужгород” — 110, на кордоні з Угорщиною у ПП “Тиса”- 50 автівок.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...