facebook

За рахунок Криму РФ забезпечить повну оборону від ракетних атак з моря

У РФ планують відновити в анексованому Криму радіолокаційну станцію системи попередження про ракетний напад «Дніпро». Це дозволить зупиняти ракетні атаки з моря.

Новину повідомляє газета «Известия» з посиланням на джерело, передає «Преса України».

da6b85034039ccdcc8b52a3422feee701463455426-800x445

Джерело в сфері військово-промислового комплексу повідомило журналістам видання про намір російського оборонного відомства відновити в Криму станцію попередження про ракетний напад, яка носить назву «Дніпро». Вона знаходиться недалеко від міста Севастополь.

Можливості станції досить широкі, вона фіксує запуски різних видів ракет: гіперзвукових, крилатих і балістичних. Якщо вони будуть запущені в акваторії Чорного або Середземного моря, станція повідомить про це. Крім того, в планах російського військового керівництва і модернізація обладнання: установка на нього апаратури сантиметрового діапазону, завдяки чому буде розширено функціонал подібної станції в Армавірі, забезпеченої апаратурою дециметрового діапазону.

Відзначається, що якщо станція «Дніпро» буде введена в експлуатацію, Росія забезпечить собі кругову оборону від ракетних атак з моря. Тобто, якщо, наприклад, буде запущена американська ракета «Томагавк» з акваторії Середземного моря, станція зможе засікти її. Ракета буде летіти до Москви 120 хвилин.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, в Північноатлантичному Альянсі сильно стурбовані зростанням військової присутності Росії в акваторії Чорного моря. Кількість кораблів ВС РФ зростає, перетворюючи його в «російське озеро».

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...