facebook

9-им та 11-им класам необхідно повернутися до повноформатного навчання, – Сергій Шкарлет

Вчителі мають застороги щодо відсутності очного спілкування з учнями, зазначає очільник МОНу.

Сьогодні, 19 січня, у своєму телеграм-каналі Міністр освіти і науки України Сергій #Шкарлет поділився думкою про те, що повернення учнів 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання є вкрай необхідним та важливим: Спілкуючись з учителями, я постійно чую про їхні застороги щодо відсутності очного спілкування з учнями.

Не менше хвилюються й батьки та школярі, яким протягом поточного навчального року довелося готуватися до #ЗНО та #ДПА здебільшого в дистанційній формі. Очільник МОНу також зазначив, що після завершення посилених карантинних заходів та за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації, учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання.

В областях, де показники захворюваності на #COVID-19 будуть контрольованими, Шкарлет порушуватиме питання про повернення школярів 9-х та 11-х класів за парти: Маємо бажання та наміри відновити повноформатне або змішане навчання й для школярів інших класів.

Наразі тривають відповідні консультації з Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та Головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшком. Нагадаємо, раніше Сергій Шкарлет наголошував, що молодші класи після завершення локдауну можуть повернутися за парти.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...