facebook

Жорстоке побиття українця в Парижі: з’явилися деталі про стан Юри і скандал із “торгівлею людьми”

Французькі правоохоронці затримали вже дев’ятьох учасників молодіжної банди, яка напала і жорстоко побила 15-річного українця Юрія в Парижі. На той час хлопчик переніс уже другу операцію і продовжує приходити до тями.

“Уже вранці [27 січня] зателефонували знайомі звідти і сказали, що затримали 9 осіб із 14. Поки не можу коментувати подробиці, але затримання дійсно є”, – сказала тітка хлопчика Ірен.

Усіх підлітків звинувачують у замаху на вбивство, участі у злочинному співтоваристві та груповій крадіжці із застосуванням насильства. Їх взяли під варту.

Також днями Юрію була проведена вже друга операція, після якої він отямився.

“Я вже з ним навіть розмовляла, питала в нього, як справи. Звичайно, він ледве розмовляє після таких травм, але радує, що говорить і рухається. Вже навіть сам попросив їсти. Поки лікарі не рекомендують ставити Юрі питання про те, що з ним сталося, це може йому нашкодити. Його вже з реанімації перевели в звичайну палату. Тепер мама може ночувати там, а не сидіти весь час на стільчику”, – каже Ірен.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Небайдужі люди надсилають сім’ї листівки з побажаннями швидкого одужання Юрію. Його мама дякує за підтримку в цей важкий час

Що стосується повідомлень у французькій пресі про те, що українець нібито був пов’язаний із паризьким угрупованням і міг брати участь у молодіжних розбірках, то родичка каже, що вперше про це чує: “Ми читали, звичайно, але я вперше про таке чую. І коментувати не буду”.

До речі, жодних офіційних заяв про зв’язок підлітка з цими угрупованнями поліція не робила.

А посольство України у Франції підтвердило, що потерпілий юнак не має судимості і не був відомий місцевим правоохоронцям раніше.

Також місцеві ЗМІ писали, що мама хлопчика Наталя Фаргат-Крученик нібито причетна до незаконної роботи й торгівлі людьми. Десятки українок звинуватили жінку в тому, що вона нібито влаштувала їх на роботу у Франції, але не заплатила, – стверджували французькі журналісти.

“У сестри там у Франції своя фірма давно існує. У них різні напрями роботи. Вони займаються сервісом для туристів. Там і квитки купують, і екскурсії замовляють. А ці жінки займалися прибиранням кімнат. Просто вона їх звільнила не так, як вони хотіли, вони не змогли стати на біржу. Виходить, свої ж українки і звинувачують сестру. Це дуже неприємно. Зараз цією справою займається адвокат. Думаю, найближчим часом всі ці неправдиві факти будуть оскаржені”, – каже Ірен.

Історія мами не має до побиття її сина ніякого відношення, але чомусь саме зараз французька преса написала про це.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...