Принаймні про такі плани Міністерства освіти і науки повідомляється на сторінці у Facebook колишньої радниці МОН Іванни Коберник
Передає – джерело.
У поширеному нею дописі зазначається про збільшення тижневого навантаження на учнів 5-9 класів Нової української школи. Про це стало відомо під час громадського обговорення нової Типової освітньої програми для 5-9 класів, які вчитимуться за новим Державним стандартом згідно з реформою НУШ.
У повідомленні на сторінці співзасновниці ГО «Батьківський контроль» та «Смарт освіта» йдеться:
“Ні, вам не почулося і я не описалася. Проект типової освітньої програми пропонує ЗБІЛЬШИТИ тижневе невантаження, простіше кажучи – кількість уроків щодня. Згідно з проєктом, в 5-ти класників має стати по 6 уроків щодня і один раз 7, а з 7-го класу – у дітей буде по 8 уроків щонайменше чотири дні на тиждень. І це без врахування часу на домашні завдання. І при тому, що одною з головних причин запровадження 12-річної освіти було бажання РОЗВАНТАЖИТИ щоденне життя дітей, залишити їм час на відпочинок, хобі, прогулянки ну і власне кажучи, на дитинство”.
З листа, скерованого до МОН у відповідь на такі пропозиції дізнаємося також, що навантаження має нібито зрости за рахунок таких дисциплін, як «Етика», «Здоров’я, безпека та добробут», «Підприємництво і фінансова грамотність».
Варто зауважити, що очолювана Кобернік громадська організація «Смарт освіта» знайшла і позитиви у запропонованій Типовій освітній програмі: Ми вітаємо запропоноване проєктом ТОП збільшення кількості годин на вивчення математики, природничих наук, української та англійської мови.
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…