facebook

Негативний тест на COVID-19. Польські прикордонники роз’яснили, які довідки визнаються

Прикордонна служба Польщі роз’яснила, які види тестів на коронавірус та форми довідки необхідно пред’явити при перетині кордону, аби уникнути 10-денного каарнтину.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на eDialog.media, подорожуючі, які мають негативний результат тесту на COVID-19, звільняються від обов’язку проходження карантину після перетину кордону з Польщею.

Прикордонна служба Польщі бере до уваги всі види тестів (наприклад, ПЛР-тест, тест на антигени й ін.), які відповідають наступним критеріям: Повідомляє – джерело.

-результат тесту перекладено польською або англійською мовою,

-результат тесту отримано не пізніше, ніж за 48 годин до перетину кордону,

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

-результат тесту однозначно вказує на те, що особа не заражена вірусом SARS-CoV-2.

Водночас тест на антитіла не відповідає вищезазначеним вимогам, адже негативний результат не виключає зараження Covid-19.Прикордонна служба повідомляє, що результат тесту може бути пред’явлений у паперовій або електронній формі.

У довідці повинні бути вказані: ім’я і прізвище особи, печать або назва установи/центру/лабораторії, де проводилося тестування, дата результату тесту, результат тесту.

Зверніть увагу: якщо у довідці буде вказано час виконання тесту, то 48 годин будуть відраховуватися від зазначеного часу, а не від дати результату тесту.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...