facebook

Петро Порошенко закликав демократичні сили підтримати кандидатуру Марусі Звіробій на виборах в Івано-Франківській області

“Європейська Солідарність” офіційно висунула кандидатом на виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №87 відому волонтерку, добровольця, десантницю Марусю Звіробій. Таке рішення ухвалив з’їзд партії.

“Європейська Солідарність” офіційно висунула кандидатом на виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №87 відому волонтерку, добровольця, десантницю Марусю Звіробій. Таке рішення ухвалив з’їзд партії.

Лідер партії, п’ятий Президент Петро Порошенко зазначив, що абсолютно не випадково саме у День пам’яті Героїв Крут з’їзд висуває справжню героїню війни проти російської агресії.

“Маруся Звіробій, яка вела абсолютно звичайне життя, займалася бізнесом, але з перших днів війни вона – жінка, мати – прийняла рішення, що її місце на фронті. Бо нічого важливішого за долю України не існує”, – зазначив Порошенко.

“Якщо ви спитаєте у десантників, хто такі “Марусині ведмеді” – то це рота, яка прийняла рішення солідаризуватися з діями потужної патріотки, професіонала, людини, яка беззастережно любить Україну – Марусі Звіробій. Я хочу наголосити, що та роль і та місія, яка була відіграна під час війни – вона була дуже важливою, але зараз залишається інша загроза і інші виклики”, – наголошує п’ятий президент.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Порошенко зазначив, що Україні дуже дорого обійшлася «епоха шоуменів», які виявилися невігласами і непрофесіоналами. “Епоха людей, які проголосили свою стратегію “какая разница”, Україною не була сприйнята. Епоха тих, хто збирався вставати на колінах і повзти до Путіна для того, щоб побачити в його очах мир, дуже дорого обійшлася Україні”, – наголосив Петро Порошенко.

Лідер “Європейської Солідарності” закликав інші політичні сили підтримати кандидатуру Марусі Звіробій, щоб протистояти проросійським силам та олігархічному тиску по всій Україні: «дати відсіч не лише на фронті росіянам, а й всередині країни “п’ятій колоні”. Дати відсіч олігархам. Не дати їм фальсифікувати вибори. Не дати їм красти”, – наголосив Порошенко.

“Я хочу закликати всі демократичні сили України: Маруся Звіробій – це не тільки і не стільки про «Європейську Солідарність», це про Україну, про державність, про державотворчість. І перемогти ми можемо, тільки коли об’єднаємося. Моє звернення до “Голосу” – підтримайте Марусю Звіробій. Моє звернення до “Батьківщини”, до “Свободи” – підтримайте Марусю Звіробій. Не треба підтримувати Порошенка – підтримайте Марусю. Ми маємо перемогти. Це має бути тестом на здатність протистояти Зе-19″, – звернувся Порошенко.

“Скориставшись розколом, вони думають, що вони зможуть нас обіграти. Ні, це не про гру – це про Україну. І тому зараз іспит проходить кожна демократична політична сила. Я хотів би вірити, що гідно цей іспит пройде більшість і підтримають Марусю так, як її підтримала “Європейська Солідарність”, – наголосив п’ятий президент.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...