facebook

Чи справді трудові мігранти отримають 150 тис. на бізнес в Україні: що думають заробітчани

Трудові мігранти, які повернуться до України, можуть отримати від держави 150 тис. грн. на відкриття власного бізнесу. Однак є умова – до бажаної суми слід додати стільки ж з власної кишені.

Повідомляє – джерело.

“Сьогодні” розповідають, що думають про ініціативу уряду українські заробітчани. Світлана з Дніпра вже понад 20 років живе в Хорватії – там вона вийшла заміж, народила дітей і зараз працює на взуттєвій фабриці. За її словами, повертатися до України навіть за такої заманливої пропозиції не планує, оскільки на Батьківщині їй навіть ніде жити.

А ось львів’янка Марія вже три роки працює у шведській будівельній фірмі. Переїхати додому вона не проти, але тільки якщо держава допоможе – будувати бізнес з нуля боїться. “З одного боку, я б хотіла повернутися до України, тому що тут моя сім’я, моя Батьківщина, розумієте. Але я не знаю, чесно, який у нас робити в Україні бізнес. Почати, як кажуть, може кожен, але ще треба розуміти, з чого починати”, – зазначила вона.

Ян теж їздив на заробітки за кордон. Коли повернувся додому, встиг побудувати більше п’яти різних бізнесів – і кавові точки, і маркетингову компанію, і виробництво масажних олій. “Можна стартувати з 5-10 тис. грн. На цю суму можна відкрити інтернет-магазин якийсь. Його можна зараз відкрити без товару власного, можна працювати з постачальниками”, – підкреслив Ян. Але головне правило, щоб не прогоріти в бізнесі, – вибирати ту сферу, на якій добре розумієшся.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...