facebook

1,3 мільйона гривень: постраждалі від карантину двоє суддів КСУ вимагають повернути їм зарплати

Судді Конституційного Суду України Михайло Литвинов та Олександр Касмінін звернулися до Окружного адміністративного суду міста Києва про стягнення з держави зарплати, не отриманої за час карантину.

Про це на брифінгу у парламенті заявив представник Президента у Конституційному суді Федір Веніславський, передає Укрінформ.

За його словами, “сума позову становить мільйон триста тисяч з копійками”.

“Тобто тих 4,5 мільйона гривень які суддя отримує протягом року, недостатньо, і вони вирішили на підставі власного рішення від 28 серпня 2020 року стягнути з держави кілька мільйонів гривень”, – зазначив Веніславський.

Нагадаємо, Конституційний Суд України опублікував рішення щодо визнання неконституційними деяких обмежень карантину, запровадженого в Україні, зокрема обмеження зарплат держслужбовцям, нардепам, чиновникам і суддям.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, 13 квітня Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до держбюджету, яким, серед іншого, обмежила грошове забезпечення працівників бюджетних установ десятьма мінімальними зарплатами. Тобто, 1 квітня і до кінця карантину заробітні плати в державному секторі не можуть перевищувати 47,2 тис. грн.

Народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка заявив, що приречена та влада, яка демонструє подвійні стандарти на межі з цинізмом.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...