Дорожньо-транспортна пригода з жертвами трапилася в понеділок, 15 лютого, близько третьої години дня в місті Подседіце на території Литомержиці, що в Чехії.
Пише – джерело.
Зіткнулись два мікроавтобуси та вантажівка. Двоє чоловіків загинуло на місці ДТП.
Аварія сталася на трасі I/15, автомобілі зіткнулися на перехресті. За даними місцевих ЗМІ, смертельні травми отримали двоє іноземців, які перебували у мікроавтобусі. Одного з водіїв доставили гелікоптером до лікарні Масарика в Усті-над-Лабемом з дуже серйозною травмою. Аварія повністю перекрила рух дороги. ДТП на місці розслідують місцеві правоохоронці та чекають висновків слідчих карного розшуку.
Як зазначають у “Funeralia Олег Мілінський – Міжнародні перевезення померлих” за попередньою інформацією загиблими іноземцями на превеликий жаль були українці. Більше інформації буде згодом.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…