facebook

Коли “швидка” може не приїхати на виклик

Екстрену медичну допомогу українці можуть отримати незалежно від наявності декларації з сімейним лікарем, проте існують випадки, коли можуть відмовити у виклику.

Про це розповіди в НЗСУ, – пише “Суспільне”.

Також для виклику швидкої не потрібно електронне направлення, оскільки дзвінок на лінію 103 передбачає, що людина перебуває у невідкладному стані. Водночас у службі наголосили, що диспетчер має право відмовити у виклику, який по суті є необґрунтованим саме для служби екстреної медичної допомоги.

“Наприклад, при скаргах лише на температуру, коли пацієнт навіть не робив спроби випити жарознижувальний препарат, для того, щоб виміряти тиск чи зробити ін’єкцію або, щоб виконати функцію таксі для пацієнтів, які не потребують екстреної медичної допомоги”, – пояснили у в Національній службі здоров’я і додали, що через подібного роду виклики, пацієнт, який насправді потребує екстреної допомоги, може її не дочекатися.

У НСЗУ розповіли, що бригади екстреної допомоги виїжджають у разі критичного стану до пацієнтів з COVID-19 і на місці оцінюють стан здоров’я людини, визначають потребу у госпіталізації та транспортують осіб з підозрою на COVID-19 до визначеної лікарні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

При цьому якщо пацієнт з COVID-19 не потребує госпіталізації, йому надають необхідну медичну допомогу та рекомендації.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...