facebook

“Ця хвиля буде важкою”: лікарка з Прикарпаття розповіла про прояви COVID-19, яких ще не було

Вперше за весь період пандемії поступили важкі кисневозалежні діти, зокрема двоє до року.

Інформує – джерело.

В Івано-Франківській області, де зафіксовано спалах COVID-19, вперше за весь період пандемії поступили важкі кисневозалежні діти, зокрема двоє до року. А також у пацієнтів раніше не було таких важких ускладнень, які спостерігаються зараз.

Про це розповіла головна лікарка Городенківської лікарні Олександра Косовець, пише місцеве видання “Край”. За її словами, COVID-відділення у Городенківській лікарні переповнені. Довелося вчергове перепрофільовувати неврологічні ліжка під інфекційні.

“Сьогодні всі 120 інфекційних ліжок зайняті, 6 реанімаційних зайняті, розгорнули ще два додаткових. За останній місяць ми купили ще два апарати ШВЛ та отримали від Центру здоров’я ще один, на цей момент усі зайняті. Всі 7 хворих, які перебувають у реанімаційному відділенні, важкі. Одна хвора померла”, – розповіла лікарка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Косовець зазначила, що лікування ускладнених випадків дороговартісне, деякі препарати доводилось збирати з усіх аптек. “Ця хвиля COVID-19 буде важкою.

Напевно, вірус дуже сильно мутував, адже є випадки, коли хворі взагалі не відчули що в них є серйозні проблеми в легенях, а прояви мінімальні. Субфебрильна температура 37,1-37,2 – багато людей не звертають на неї уваги і продовжують відвідувати громадські місця без обстеження ПЛР.

Серйозною проблемою є також те, що всі змучились і перестали міряти температуру взагалі перед тим як іти на роботу чи до школи”, – додала Олександра Косовець.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...