facebook

Родичі закарпатки, яка померла під час пологів у лікарні, розповіли подробиці трагедії

Близькі 23-річної жінки, яка померла у Тячівській районній лікарні, під час операції кесаревого розтину, розповіли деталі трагічного випадку. Родичі померлої Світлани Плиски детальніше розповіли подробиці того трагічного дня, як інформують у Mukachevo.net.

Повідомляє – джерело.

Рідні Світлани переконують, що вагітність 23-річної жінки проходила без проблем та ускладнень, адже вагітна відвідувала усі планові огляди, УЗД-діагностику, дотримувалася рекомендацій медиків.

Ввечері 9 лютого молода Світлана з чоловіком поїхали до пологового відділення Тячівської райлікарні, що на Закарпатті, де жінку оглянули та залишили, а рідних відправили додому.

«Нічого не віщувало біди. О 4.30 у жінки почалися гострі болі, і вона зателефонувала лікарці, а та прийшла не через 10 хвилин, як обіцяла, а близько 6-ї.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“О 6.40 Світлана повідомила, що її будуть кесарити”, – розповідає чоловік померлої.

Коли чоловік приїхав, немовля – абсолютно здорова дівчинка вагою 3100 грамів – вже народилося. Однак до батька лікарі вийшли з операційної із жахливою звісткою про смерть Світлани.

За його висновком паталогоанатома обласної клінічної лікарні імені Новака, причиною смерті жінки стала гостра дихальна недостатність, тромбоемболія та передчасне відшарування плаценти.

В КНП «Тячівська районна лікарня» створено спеціальну комісію, яка проводить службове розстеження. Матеріали щодо цього випадку передано до Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та Міністерства охорони здоров’я України.

Журналісти Mukachevo.net звернулися за коментарем про подію до ГУ НП в Закарпатській області, де пояснили, що наразі заяви від рідних породіллі не було.

“Якщо спеціальна комісія райлікарні встановить, що смерть жінки настала через лікарську помилку, то правоохоронці відкриють провадження й без заяви потерпілого”, — додали в поліції Закарпаття.

Чоловік померлої породіллі наголошує, що хоче домогтися прозорого та справедливого розслідування ситуації і не хоче безпідставно звинувачувати лікарів.

«Я не хочу, щоб наказували невинуватих, але якщо винуваті – щоб їх наказали всіма законними методами», – зазначає чоловік померлої Микола Плиска.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...