facebook

З 13 березня в Польщі — чергові карантинні обмеження

Третя хвиля пандемії коронавірусу прискорюється: ми спостерігаємо значне збільшення заражень COVID-19, а тому уряд приймає міри.

Інформує – джерело.

У лікарнях збільшується кількість зайнятих ліжок та апаратів штучної вентиляції легенів. Уряд вже підготував відповідні ресурси для цього варіанту розвитку епідемії. У 9 воєводствах відкриваються нові резервні лікарні, щоб кожен пацієнт отримував медичну допомогу.

Ситуація особливо складна у Вармінсько-Мазурському та Поморському воєводстві. Тому уряд вирішив посилити правила безпеки на Помор’ї та поширити обмеження на Вармінсько-Мазурське воєводство. Про це, 5 березня, під час прес-конференції заявив Міністр охорони здоров’я Адам Нєдзельський.

Нові правила діятимуть з 13 по 20 березня. Значною зміною стане запровадження змішаного навчання в 1-3 класах початкових шкіл цих регіонів. В інших воєводствах діючі правила безпеки будуть продовжені до 28 березня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Правила, що діють у Поморському та Вармінсько-Мазурському воєводствах з 13 по 20 березня: З понеділка, 15 березня, учні зможуть навчатися у змішаному, тобто гібридному режимі. Деякі учні даної школи зможуть навчатись стаціонарно, а деякі — дистанційно.

Директори шкіл протягом наступного тижня вирішать, якою мірою учні наймолодших класів повернуться до денної форми навчання.

Крім того, свою діяльність повинні призупинити:

басейни (крім плавальних басейнів в організаціях, що здійснюють медичну діяльність);

сауни, солярії, турецькі лазні, салони для схуднення, казино;

готелі;

торгові центри — за винятком продуктових магазинів, аптек, магазинів хімії та косметики, книжкових магазинів, газетних кіосків, зоомагазинів та будівельних магазинів;

у торгових центрах, як і раніше, зможуть надаватися перукарські, оптичні, банківські, пральні послуги;

театри, музеї, картинні галереї;

кінотеатри (заборона на показ фільмів також поширюється на культурні центри);

гірськолижні траси;

фітнес-клуби та спортзали;

спортивні споруди (вони можуть функціонувати лише для потреб професійного спорту та без участі громадськості).

У всіх інших регіонах Польщі залишаються ті ж самі обмеження і правила, які діють сьогодні. Проте вони також будуть продовжені до 28 березня.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...