facebook

Італійський співак зняв кліп у Львові з дружиною-українкою (ВІДЕО)

Італійський виконавець Олівер Альфонсо презентував кліп на пісню Andrà bene (“Все буде добре”). Відео розповідає реальну історію його кохання.

Головними героями кліпу є сам Альфонсо Олівер та його дружина – Лідія Ігнатенко. Детальніше про роботу над відео вони розповіли в ексклюзивному коментарі 24 каналу.

Відео знімали у Львові – там, де й познайомилася пара. Вперше вони зустрілися ще у 2016 році, на одному з концертів Альфонсо. За словами Лідії, вона одразу закохалася у голос італійця.

Це союз двох націй, настільки далеких, але таких близьких, поєднаних завдяки любові та музиці. Це історія кохання, яка перемогла навіть час,

– наголосив співак.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Коли Альфонсо мене побачив, одразу зрозумів, що я стану його назавжди. Спочатку я працювала з ним як перекладач, потім стала менеджером, а у 2020 році – дружиною”, – додала Ігнатенко.

Любов між Україною та Італією

Як пояснили Альфонсо Олівер з дружиною, у відеокліпі на пісню “Все буде добре” вони прагнули передати зв’язок, який може встановити кохання. незважаючи на час та відстань.

Відео є свого роду метафорою, оскільки наша любов є також любов’ю між двома країнами, Італією та Україною. Об’єднані почуттям, настільки сильним, що долає всі перешкоди,

– зауважила Лідія.

“Найголовніше, це те, що відео – це не тільки наша історія кохання, але й присвята усім парам, які теж поєднали дві держави в ім’я кохання”, – підкреслив італієць.

Зауважимо, що режисером кліпу є львів’янин Алекс Сторожук, який співпрацює з Альфонсо Олівером упродовж кількох років.

Хто такий Альфонсо Олівер?

Італійський співак та музичний консультант. З 2014 року він провів десятки концертів у себе на батьківщині та записав студійний альбом. Проте справжня його кар’єра розпочалася саме в Україні.

Зокрема, чималу популярність йому приніс кліп на пісню “Мам” Андрія Кузьменка. Завдяки Альфонсо ця композиція вперше зазвучала в італійському перекладі.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...