«До 38 температуру не збивають» і «при вірусі антибіотик не призначають»: Жиравецький вважає інакше
Повідомляє – джерело.
Тарас Жиравецький – лікар зі Львова, Головний лікар клініки Біокурс він став широк відомим в Україні за період пандемії.
Лікар Жиравецький викладає свої думки та рекомендації переважно на Фейсбук, і вони отримають тисячі поширень.
Так сталося і з вчорашнім дописом Жиравецького, який ми пропонуємо Вашій увазі:
Понад 5000 репостів Думки нестандартні. Тим паче вам може бути цікавим з ними ознайомитися (далі авторський допис Жиравецького):
Дехто з колег і тих хто має відношення до теми ковіду вже почав використовувати нецензурну лексику, я поки стримуюсь і пишу вкотре спокійно і виважено. Яка б не була статистика нових випадків коронавірусу в Україні сміливо множте її на 5!
Согодні вже третій день підряд близько 4000 госпіталізацій, це означає що 10 днів тому госпіталізаціям передували зараження і це було не кілька тисяч, а десятки тисяч щодня.
Такими темпами за 1,5 роки ми практично всі перехворіємо.
Погода, як ми бачимо не впливає на поширення. Новий штамм вже за 3-4 дні уражає іншу людину і дійсно швидкість поширення зросла в рази. Боротьба з вірусом вдома стала важчою. Стало більше кисневозалежних пацієнтів.
Серед знайомих дуже багато нових випадків. Не збивання температури до 38,5 і нехтування виконанням аналізів на 6-7 день захворювання – практично пряма дорога в стаціонар. Байки про те що більшість перехворіє легко це не про цей штамм вірусу.
Так звичайно є ті хто переносить ковід легко, але висока температура є одним з симптомів на який потрібно звертати увагу найбільше. Кашель не завжди вказує на важкість протікання ковіду, нюх також не завжди зникає.
Впертість колег у тому що до 38,5 температуру не потрібно збивати і фраза «антибіотик не лікує вірус» призводить до значного росту госпіталізацій. Ще раз наголошую вам, що ковід це не застуда і не грип, тому температуру потрібно збивати, а якщо аналіз ЦРП піднявся вище 5 одиниць це час для початку антибіотикотерапії.
Якщо ми далі будемо ігнорувати лікування вдома, стаціонари просто переповняться і саме дуже важкими пацієнтами. Якщо у моїх колег є ще якісь конструктивні поради з практики лікування пацієнтів вдома напишіть в коментарях до посту.
Час і знання що робити при ковіді це наша основна зброя! Ще раз наголошую 5-6 день є переломним тому, якщо на 5-6 день у Вас аналіз ЦРП піднявся більше 5 одиниць Вам потрібен антибіотик. І пам‘ятайте, що ми усі зараз ходимо по лезу голки. (Фото до посту це саме лезо голки під мікроскопом) Не займайтесь самолікуванням, знайдіть вже лікаря, якщо такого досі немає який буде вести Вас у разі ковіду.
Ще було запитання чи можна збивати температуру після вакцинації?
Так можна і потрібно. Колеги зі США рекомендують прийняти жарознижуючий препарат за кілька годин до вакцинації, щоб легше пройшов період після вакцинації. Щиро дякую за довіру!
Такі зміни є частиною загальної стратегії Європейського Союзу щодо модернізації та посилення контролю над своїми…
Таким чином, важливість цієї доплати важко переоцінити, оскільки вона допомагає значно покращити фінансове становище людей…
Реалізація закону вимагатиме суворого дотримання норм захисту даних та відкритого діалогу з громадянами, щоб подолати…
Обвал гривні? Експерти спрогнозували, скільки невдовзі коштуватиме долар. Здорожчання готівкового долара очікується вже до кінця…
У 2025 році чорнобильці зможуть отримати надбавки до пенсій в розмірі 2361 грн. Про це…
В Україні вже почали вручати повістки через пошту. Але суттєве покращення мобілізаційного процесу поки не…