facebook

Які нові доплати передбачені педагогічним працівникам

Для того, щоб реалізувати права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізації та інтеграції в суспільство в закладах загальної середньої освіти організовуються класи з інклюзивним навчанням.

Це відбуватиметься відповідно до Порядку з організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.08.2011 № 872. Інклюзивний клас або клас з інклюзивним навчанням — це клас у закладі загальної середньої освіти, в якому серед інших дітей навчаються одна–три (одна–дві) дитини з особливими освітніми потребами.

У листі Міністерстві освіти і науки України від 09.08.2018 №2.5-2087, та Постановою Кабінету Міністрів України від 14.02.2018 №72 7 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 №1096 5 «Про встановлення розміру доплати за окремі види педагогічної діяльності». Згідно з якими встановлено доплату в граничному розмірі 20% посадового окладу (ставки заробітної плати) педагогічним працівникам і помічникам вихователів, які працюватимуть в інклюзивних класах (групах) усіх закладів освіти.

Зазначена доплата встановлюється педагогічним працівникам, які працюють в інклюзивному класі (групі), тільки за години роботи у інклюзивних класах (групах).

Конкретний розмір доплати встановлює керівництво закладу, ураховуючи кількість осіб з особливими освітніми потребами у класі (групі), складність порушення розвитку дітей, рівень відповідальності та обсяг роботи кожного працівника, який працює з такими дітьми, тощо.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Таким чином, така доплата встановлюється усім вчителям та іншим педагогічним працівникам закладу загальної середньої освіти, які працюють в інклюзивному класі (групі), але не на все навантаження, а тільки за години роботи у таких класах (групах).

Окрім того, встановлено посаду асистента вчителя інклюзивних класів, яка вводиться в закладах загальної середньої освіти саме для роботи в інклюзивних класах, то таким працівникам затверджена доплата встановлюється на все навантаження за цією посадою.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...