facebook

Простий фізрук пішов на війну і врятував на Донбасі не одне життя: вивозив поранених просто з-під обстрілів

Молодший сержант В’ячеслав вчився на вчителя фізичного виховання, але присвятив себе служінню державі.

Історію відданого Батьківщині українського військовослужбовця розповіли на фейсбук-сторінці Операції об’єднаних сил. Молодший сержант В’ячеслав родом з Кіровоградщини.

“Строкову службу проходив в м. Одеса. В квітні місяці 2016 року підписав контракт з військом і почав службу в мотопіхотній бригаді ім. гетьмана Івана Виговського на посаді механіка-водія одного з підрозділів.”, – йдеться у повідомленні. ООС

Військовослужбовець зізнається, що вибрав військову службу, тому що хотів допомогти своїй Батьківщині у скрутний час. В’ячеслав потрапив на той період, коли бригада знаходилась в Авдіївці та вела бої за “промзону” міста.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як розповіли в ООС, В’ячеслав часто бував на евакуаціях поранених. Військовослужбовцю доводилося виїжджати з самого ранку, коли розпочиналися обстріли і працювати до пізнього вечора. Мужній та витривалий український воїн до цього часу продовжує реагувати на виклики на позиціях ЗСУ та транспортувати поранених і хворих.

“Робота водія вимагає від людини зібраності, швидкості та координованості. У кожного своя задача, і кожен повинен відноситись до неї відповідально”, – наголосив В’ячеслав.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...