Сьогодні, 30 березня, у селі Росоша на Вінничині 20-річний нетверезий водій скоїв наїзд на двої хлопчиків, які їхали на велосипедах. Внаслідок чого діти загинули.
Поліція затримала 20-річного кермувальника автомобіля “Skoda”, в організмі якого виявили 1,78 проміле алкоголю. Дорожньо-транспортна пригода трапилась в обідній час, близько 13:00.
За попередньої інформаціює поліції, нетверезий 20-річний мешкаець Оратівської ТГ, вчинив наїзд на двох хлопчиків віком 6 та 7 років, котрі на велосипедах переїжджали дорогу.
Внаслідок ДТП, водій автомобіля “Skoda” з’їхав у кювет, де його авто загорілось.
Від отриманих тілесних ушкоджень малолітні діти загинули на місці пригоди.
20-річний водій автомобіля, не постраждав.
Слідством розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 286-1 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння). Санкція статті передбачає покарання – до 12 років позбавлення волі.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…