facebook

Як виглядає пам’ятник Євгену Огіру від Тіни Кароль: поп-діва влаштувала антураж на кладовищі за шалені гроші

Тіна Кароль у дуже молодому віці пережила велику трагедію у житті – вона втратила коханого чоловіка. Втім, співачка знайшла у собі сили рухатися далі.

Пам’ять єдине, що можна зберегти про людину. Вже майже 8 років вона сумує за своїм єдиним коханням – Євгеном Огіром. Тіна багато ділиться своїми почуттями у композиціях, не соромиться плакати на сцені, адже вона відчуває, що прихильниці її завжди зрозуміють.

Історія кохання Тіни Кароль та її чоловіка складалася фантастично: обидва – дуже амбіційні особистості у шоу-бізнесі, обидва почали працювати аби добитися висот у музичній сфері. Втім, кохання, так по-булгаковські, підстерігало цю пару і несподівано застало їх.

Закохані приховували свої стосунки, але вирішили побратися, а й згодом обвінчатися, щоб скріпити свій союз і перед Богом.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Не стало Євгена у 2013 році. Він тривалий час мучився з хворобою шлунка та намагався побороти онкологію. Втім, безрезультатно. Безутішна Тіна Кароль вирішила увіковічити ім’я чоловіка та встановила йому пам’ятник. Щоправда, на кладовищі.

Подивіться, як оформила могилу коханого дружина.

Євгена поховали на Берковецькому кладовищі. Там, у 2013-2014 роках пара соток землі коштувала близько 40-50 тисяч доларів. Втім, друзі співачки запевняли, що київська мерія дала ділянку Тіні безплатно, як заслуженій артистці.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...