З України видворили двох російських акторів серіалу Свати та співачку Кристину Саркісян. Як виявилося, артисти РФ перебували в Криму, а потім заїхали до України через незаконні пункти пропуску. Загалом, епопея з забороною в’зду російським артистам до України триває вже доволі довго. Існує навіть список СБУ, куди внесено понад 100 імен росіян, яким до України – зась! Комусь за підтримку кремлівської пропаганди, комусь за поїздки до ЛДНР, а комусь за незаконний перетин кордону України, як то у випадку з акторами серіалу Свати. Тим часом, думки експертів з цього приводу розділилися.
Експерти кажуть, Росія – країна-агресор, тож заборона російським артистам, особливо тим, які виступали на окупованих територіях, – абсолютно виправдана.
З іншого боку, мистецтво – поза політикою. А заборона приїжджати російським артистам до України – нагадує відволікання уваги від більш важливих проблем. Так, наприклад, стверджує адвокат Тарас Ламах.
А як думаєте ви? Чи треба заборонити в’їзд до України російським артистам, які виступали на тимчасово окупованих українських територіях?
Прокоментуйте будь-ласка.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…