facebook

Навіщо Руслан Марцінків збрехав Дмитру Поровознюку – блогеру «Трендеця»? ВІДЕО

Навіщо Руслан Марцінків збрехав Дмитру Поровознюку – блогеру «Трендеця»?

Не перестає дивувати міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Цього разу очільник міста з’явився у програмі ютуб-каналу «Трендець», яку створює блогер та гравець рівенського «Вереса» – Дмитро Поровознюк.

Все би нічого, але із вуст міського голови міста, традиційно, прозвучала низка неправдивої та брехливої інформація як стосовно ГО МФК «Прикарпаття», так і футбольного господарства у місті загалом.

На всіх аспектах п’ятихвилинної участі пана Марцинківа у програмі ««Трендець», яку він завершив хворобливим сміхом, що автор програми ледь не заплакав, зупинятись не будемо.

Наразі акцентуємо увагу лише на одному епізоді із неї.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Так, на запитання Дмитра керівникові міста щодо виділення бюджетних коштів. які виділяється загалом на футбол у місті, останній відповів: « … Я думаю, що порядку 24-25 мільйонів гривень, ми втрачаємо у рік…. На підтримку усіх футбольних команд у місті, професійної та аматорських…»

Фрагмент програми «Тредець» – сезон 2, «Футболіст», серія 7.

Як раніше повідомляли Незалежні медіа Прикарпаття, лише минулого року на футбол у місті, в тому числі включаючи аматорські команди та професіональну, було витрачено із міського бюджету більше, як 35 мільйонів 375 тисяч гривень.

«Десятки мільйони гривень із міського бюджету на футбол та на незрозумілі команди, від яких ніякого зиску та позитиву громаді міста» – https://www.imp.if.ua/novyny/15021-desiatky-miliony-hryven-iz-miskoho-biudzhetu-na-futbol-ta-na-nezrozumili-komandy-vid-iakykh-niiakoho-zysku-ta-pozytyvu-hromadi-mista.html?fbclid=IwAR0cMRgZaUmGK8RKLDdZFYLtimJ-1RFcWhDDubS-E8FTX-X5Xox0zsrcRh4

Як випливає, сума коштів, яка реально була виділена із міського бюджету на футбол у місті, суттєво відрізняється від тієї, яку озвучив міський голова на запитання Дмитра Поровознюка.

«Рекордна сума коштів із міського бюджету для ГО МФК «Прикарпаття» – за посиланням

Як так могло статись? Невже керівник міста продовжує перебувати у прострації, навіть не володіючи елементарними питаннями футбольного господарств у місті. При цьому продовжуючи ошукувати громаду, надаючи публічно недостовірну та неправдиву інформацію за своєю суттю інформацію.
Дана обставина чи не найкращим чином також свідчить, про повний безлад у тому зубожілому футбольному господарстві міста, насамперед, це стосується сумнівної громадської організації МФК «Прикарпаття», що представляє професіональний футбольний клуб Першої української ліги.
Нажаль, із вуст Р. Марцинків також прозвучала не правдива інформація щодо реальних сум коштів, які безпосередньо ним виділяються на фінансування ГО МФК «Прикарпаття».

Так загальна сума коштів витрат сягає еквіваленті майже один мільйон американських доларів (!).

Ця сума включає у себе не тільки кошти територіальної громади міста, але й кошти, що були здобуті у протиправний спосіб, безпосередньо керівництвом міста, на чолі із Русланом Марцінківим, через системні побори суб’єктів господарювання тощо.

Одним із підтверджень цьому є створена, так звана благодійна організація «Благодійний фонд «Прикарпаття» (і.к. 42175093), до благодійності, яка не має жодного стосунку, оскільки є однією із корупційних структур, через яку Руслан Марцінків та його перший заступник Вікторія Сусаніна легалізовують (відмивають) кошти, що здобуті далеко у правовому полі України.

Мабуть про це очільник міста, незабаром, буде розповідати відповідним правоохоронним органам, а не Дмитру Поровознюку.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...