З 1 квітня в Україні перерахували пенсії працюючим пенсіонерам, що торкнулося близько 2 млн людей. У 2021 році очікується ще три підвищення пенсійних виплат. Про те, хто може розраховувати на надбавку, розповідається в матеріалі «Апострофа».
Так, з 1 липня будуть збільшені надбавки особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також пенсії за особливі заслуги.
Крім того, до прожиткового мінімуму прив’язана і максимальна пенсія, яка з липня зросте з 17 690 гривень до 18 540 гривень.
Наступне підвищення пенсій заплановано на 1 жовтня, коли почнуться щомісячні доплати в розмірі 400 гривень пенсіонерам у віці від 75 років. Нагадаємо, пенсіонери у віці від 80 років вже отримують надбавку 500 гривень в місяць.
У грудні будуть підвищені мінімальна і максимальна пенсії – відповідно до 1934 гривень і 19 340 гривень. Також зростуть пенсії «чорнобильців», ветеранів бойових дій і за особливі заслуги.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…