facebook

Черновецький почав шукати помічницю, яка буде робити “те саме, що і дружина”, за $4 тис. на місяць. Відео з вимогами

Колишній мер Києва Леонід Черновецький оголосив про те, що він перебуває в пошуку помічниці. Для початку він пообіцяв зарплату в чотири тисячі доларів на місяць.

Черновецький зазначив, що йому підійдуть тільки громадянки Ізраїлю або ті, хто мають право на роботу в цій країні. Ролик було опубліковано ним у Facebook, він доступний тільки для жителів його регіону. Для України ж відео заблоковане.

“Мені конче потрібна гідна людина, яка б про мене дбала без будь-яких претензій на її особисту свободу. Я не шукаю коханок, ніяких дивацтв ніхто від мене не дочекається”, – сказав ексмер столиці.

За словами Черновецького, його помічник повинен виконувати ті обов’язки, які “робить дружина в домі”, і не боятися будь-якої роботи в його двоповерховому пентхаусі. Зокрема, потрібно займатися приготуванням їжі і прибиранням, покупками, вести облік усіх його справ.

“Ніяких дітей, ніяких літніх родичів, за якими треба доглядати, треба бути зосередженим на мені. Кому віддаю перевагу: іврит – обов’язково, знання англійської… мати хорошу пам’ять і доброзичливу зовнішність”, – такі вимоги до кандидата озвучив Черновецький.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Він додав, що шукає помічницю віком від 30 до 50 років, у якої є права на керування авто. Перед зустріччю з кандидаткою колишній глава Києва хоче познайомитися з нею у Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...