facebook

У Зеленського сказали, чому вирішили покликати Путіна на Донбас

Україна не може чекати, поки Росія погодиться на продуктивні переговори в “нормандському форматі”, й робитиме все, щоб зняти загрозу, припинити війну на Донбасі та викликати агресора на діалог.

Про це OBOZREVATEL розповів радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк, коментуючи пропозицію Володимира Зеленського зустрітися з главою РФ Володимиром Путіним “у будь-якій точці Донбасу”.

“Поки пан Путін із різних мотивів уникає продуктивних переговорних контактів у “нормандському форматі”, до чого його закликає весь цивілізований світ, Україна не може чекати, поки ці заклики спрацюють. Ми маємо робити все, щоб зняти загрозу й припинити цю війну”, – уточнив Подоляк.

За його словами, логічно, що це може статися після відповідних рішень Путіна. А для того, щоб вони з’явилися, мають відбутися змістовні переговори за участі російського лідера.

“Оскільки на переговорах радників лідерів “нормандської четвірки” з’явилась пропозиція зустрітись на лінії розмежування, президент запропонував піти далі й зустрітися двом лідерам для переговорів на українському Донбасі. Саме там, де триває війна. Якщо в російської сторони буде сміливість (для переговорів. – Ред.), це зможе стати початком руху до справжнього миру”, – підсумував він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за словами українського міністра закордонних справ Дмитра Кулєби, нарощування Росією озброєння поблизу України має стратегічний характер. Агресор стягнув до нашого кордону більше військових, ніж 2014 року. Зважаючи на це, можна вважати, що Кремль буде готовий до можливої атаки вже за кілька тижнів.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...