facebook

Менструація визначає тривалість життя: як дізнатися свою

Чи може ваш поточний або минулий менструальний цикл підказати вам, як довго ви продовжуєте жити?

Дослідження, опубліковане в 2020 році в BMJ (Надійне джерело), пов’язує нерегулярні або довгі менструальні цикли (визначені як 40 днів і більше) в підлітковому і дорослому віці з більш високим ризиком ранньої смерті (до 70 років) в порівнянні з таким у жінок, які мали нормальний або короткий менструальний цикл.

Автори дослідження, які використовували дані майже 80 000 жінок, які брали участь у дослідженні “здоров’я медсестер II”, виявили, що зв’язок була сильнішою щодо смертей від хвороб серця і кровоносних судин, а також у жінок, що палять.

Жінки в дослідженні були в середньому 38 років і не мали в анамнезі серцево-судинних захворювань, раку або діабету на момент початку дослідження.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Дослідники попросили їх згадати регулярність і тривалість менструальних циклів в різний час їхнього життя. Дослідники спостерігали за жінками протягом 24 років, відзначаючи їх смерті від різних причин з плином часу.

Зв’язок ранньої смерті з нерегулярними або довгими менструальними циклами зберігалася навіть після поправки на інші фактори, такі як спосіб життя і сімейний анамнез.
Секс під час місячних полегшує біль при менструальних спазмах;
Дев’ять причин, за якими у вас можуть затриматися місячні, і те, що відбувається за лаштунками біологічного походження.
Нерегулярні місячні, також звані олігоменореєю, можуть виникати при зміні методу контрацепції, гормональному дисбалансі, гормональних змінах під час менопаузи і вправах на витривалість.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...