facebook

Дистанція навіть у морі і комендантська година: Італія відкривається для туристів

Згідно з новою постановою Міністерства охорони здоров’я, з неділі, 16-го травня, Італія відкриває свої кордони для туристів з 27 країн Європейського Союзу та Великої Британії. По приїзду необхідно пред’явити «зелений пропуск», негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус або довідку про вакцинацію.

Але незважаючи на відкриття туристичного сезону, на території країни зберігається комендантська година, яка буде продовжена ще на годину з 24 травня. Про це пише видання La Repubblica, повідомляє Обозреватель.

Також збережуться суворі правила безпеки: шезлонги і парасольки будуть розташовані з відстанню в півтора метра один від одного, при відвідуванні барів, ресторанів та інших громадських місць необхідно носити маску, а за одним столиком в кафе може сидіти не більше чотирьох осіб.

Департамент спорту на чолі з Валентиною Веццалі передбачив окремі входи і виходи на відстані одного метра в кожній загальній зоні для купання на пляжі і в басейні. Так, на кожного туриста має бути не менше семи квадратних метрів води.

Відкриття басейнів для водних ігор і парків розваг планується не раніше, ніж 1 липня. Однак дати можуть бути переглянуті урядом.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...