Categories: Україна

Львівську та Закарпатську області з’єднає новий автобан, деталі

“Укравтодор” спільно з компанією “Онур” (Туреччина) збудує новин автобан, сполученням Стрий-Мукачево. Нещодавно сторони підписали Меморандум. Про це інформує пресслужба Державного агентства автомобільних доріг України на сторінці в соціальних мережах.

 

Відомо, що дорогу будуватимуть в межах державної програми українського президента “Велике будівництво”.

В “Укравтодорі” зазначили, що меморандум став вже другим цього року. Раніше ухвалили угоду на розробку ТЕО для маршруту Кроковець-Броди-Рівне з компанією “Автомагістраль-Південь”.

Що передбачає меморандум з компанією “Онур”:
турецька компанія розробить технічно-економічне обґрунтування реалізації проєкту за власні кошти;
згодом проведуть тендер, а далі – розпочнуть будівництво;

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Автобан проходитиме двома областями – Закарпатською та Львівською. Варто зазначити, що дорога має стати альтернативою трасі М-06 сполученням Київ-Чоп.

Христина

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago