facebook

«Всі українці зможуть вакцинуватися від COVID-19 безкоштовно», – Шмигаль

Українці, які хочуть отримати вакцину проти COVID-19, зможуть вакцинуватися безкоштовно.

На цьому наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль 21 травня з трибуни Верховної Ради під час «Години запитань до Уряду».

Прем’єр-міністр прозвітував про виконання Кабінетом Міністрів постанови Верховної Ради від 20.10.2020 «Про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз».

Так, торкнувшись пункту щодо вакцинації населення проти COVID-19, Денис Шмигаль зауважив, що уряд наразі має прямі контракти та домовленості з виробниками на 34 мільйони доз вакцини, ще 8 мільйонів доз має надійти за ініціативою COVAX. Зокрема, Україна має домовленості на поставку 20 мільйонів доз вакцини від компанії Pfizer-BioNTech, 10 мільйонів доз – від Novavax, понад 10 мільйонів доз – від AstraZeneca/Oxford та майже 2 мільйони доз від компанії Sinovac Biotech.

«План залишається в силі – вакцинувати більшість дорослого населення України до кінця року», – підкреслив прем’єр-міністр.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як відзначив очільник уряду, у постанові визначено, що 40% населення мають бути вакциновані за

«Дякуємо народним депутатам за виділення достатньої кількості коштів – 10 млрд грн із державного бюджету. Є угода зі Світовим банком на 90 млн доларів, з яких частина буде витрачена на закупівлю вакцин. Ще 50 млн євро отримаємо від Європейського інвестиційного банку для того, аби провести вакцинацію», – зазначив Денис Шмигаль.

Відповідаючи на запитання народних депутатів, Денис Шмигаль зазначив, що на сьогодні в Україну поставлено понад 2 мільйони доз вакцини, а кількість вакцинованих осіб становить понад 1 мільйон.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...