На Донбасі військовослужбовець Збройних сил України підірвався на невідомому вибуховому пристрої. Воїну надали необхідну допомогу та доправили його до лікарні, стан здоров’я потерпілого середньої тяжкості.
Протягом минулої доби, 5 червня, у зоні проведення Операції Об’єднаних сил не було зафіксовано обстрілів з боку російських найманців. У неділю ж, 6 червня, ворог вдарив по позиціях ЗСУ з міномету 120-го калібру, повідомили на сторінці штабу ООС у Facebook.
Обстріл трапився поблизу Пісків неподалік від тимчасово окупованого Донецька. Бойових втрат серед українських захисників немає.
“Наголошуємо, Збройні Сили України неухильно дотримуються досягнутих домовленостей щодо припинення вогню та є послідовними у виконанні взятих на себе зобов’язань”, – йдеться у повідомленні.
Як повідомив у Telegram офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, за минулу добу двоє людей з російсько-окупаційних військ отримали травми через необережне поводження зі зброєю.
Нагадаємо, за п’ятницю, 4 червня, озброєні формування Російської Федерації двічі порушили режим припинення вогню. Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних сил України за добу не було.
Спіймали на гарячому! Під час аеророзвідки на Луганському напрямку українські військові помітили окупанта-наркомана і "вилікували"…
Головна військова прокуратура рф заборонила розглядати скарги на фронтових командирів. Солдати та їхні рідні масово…
Перша група добровольців підписала "Контракт 18-24" з 95-ю ОДШБр Перші військові у рамках проєкту "Контракт…
Контракт 18-24. Що це? Як долучитися? Які його переваги? Докладніше І долучайся до війська: https://18-24.army.gov.ua…
В Іванівській області невідомі викрадають місцевих жителів, примушують їх підписувати контракт і їхати на війну.…
🔥 Ці хлопці вже зробили усвідомлений вибір Вони прийшли самі — без примусу, без тиску.…