facebook

4-річний хлопчик розплакався на весіллі у батька: які слова нареченої розчулили дитину – відео

Під час весільної церемонії 4-річний син нареченого постійно був біля батька. Проте, коли наречена звернулася з промовою до хлопчика, він не зміг стримати сліз. Що зворушило дитину – читайте в матеріалі.

У день весілля старшої льотчиці Емілі Лінн та сержанта морської піхоти США Джошуа Ньювіллом син чоловіка стояв разом з нареченими. Під час весільної обітниці Емілі звернулася до 4-річного Гейджа. Вона спеціально підготувала текст, який хотіла сказати хлопчику. Дивіться фото з весільної церемонії:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Під час її промови Гейдж розплакався. Хлопчик обійняв дружину батька та намагався заховати своє обличчя в її сукні. Я хочу, щоб ти був у безпеці, намагався докладати до всього максимум зусиль і був доброю людиною. Сподіваюся, ти знаєш, що ти дуже особливий хлопчик, – промовила Емілі.

“Ти такий надзвичайно розумний, красивий та добрий. Я не дала тобі життя, але життя, безсумнівно, дало мені тебе”, – зазначила Емілі. Після промови жінка взяла Гейджа на руки, поки тривала інша частина весільної церемонії. Дивіться відео промови нареченої:

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...