facebook

Послизнувся і впав в гірську річку: на Прикарпатті знайшли тіло 12-річного хлопчика

На Прикарпатті рятувальники підняли на берег тіло дитини, щодо якої здійснювались пошуки, повідомляє УНН із посиланням на ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області.

12 червня о 20:50 до Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області надійшло повідомлення про те, що в селі Тюдів Косівського району, перебуваючи на відпочинку, послизнувся з каміння та впав у річку Черемош хлопчик (попередньо 12 років).

Зі слів очевидців було встановлено, що на річці Черемош перебувало 3 дітей, один з яких (хлопчик, 12 років) послизнувся з каміння та впав у річку, після чого дитину понесло вниз за течією.

За словами рятувальників, працювали 4 робочі групи, проводився огляд місцевості, берегової лінії та русла річки Черемош.

О 07:30 місцевим населенням було виявлено тіло дитини біля правого берега річки Черемош в с. Тюдів на відстані орієнтовно 2 км від місця події.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Рятувальниками тіло дитини, щодо якої здійснювались пошуки, було піднято на берег річки та передано працівникам поліції.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...