Коротше. Ну цей. Нове відкриття про слова-паразити. Виявляється, вставки, які абсолютно ніяк не впливають на суть сказаного, можуть багато розказати про характер “зараженого”.
Давайте розберемо найбільш поширені.
1. До речі.
Слово вказує на нестачу уваги. Люди часто починають вживати це слово, потрапляючи до нової компанії.
2. Коротше.
Його часто вживають нетерплячі, нервозні, вічно кудись поспішаючі люди. Їх легко помітити у компанії, бо зазвичай саме вони говорять більше за інших.
3. Взагалі-то.
Це вставка невпевнених у собі людей, які люблять скандалити з будь-якої нагоди.
4. Це, цейвот, це саме.
Ліниві нелюбителі виконувати свою роботу. На таких людей не варто покладатися. Вони дуже імпульсивні, тому легко можуть втікти від відповідальності і скинути свою вину на когось іншого.
5. Насправді.
Тут інша крайність. Це слово полюбляють самовпевнені егоїсти, які не чують і не сприймають думок навколишніх. Вони – всезнаючі генії, які досконало вивчили цей світ і готові відкрити очі навколишнім.
6. Як би.
Заражає зазвичай творчих людей, які багато часу проводять у власному світі. Таким чином вони підкреслюють свою відстороненість від суспільства і дають зрозуміти, що в їхньому житті усе відносно.
7. Просто.
За цим словом ховаються люди, які зазвичай не мають власної думки. Вони залежні від думок навколишніх і бояться брати на себе відповідальність. Люблять виправдовуватися навіть за найменші дрібниці.
8. Типу, значить.
Улюблені слова консерваторів. Вони не сприймають ніяких нововведень, а власні позиції закріплюють недбалим ставленням до співбесідника.
Подумайте, чи вживаєте ви якісь із вище перечислених слів і якщо так, швиденько викорінюйте іх зі своєї мови. Адже вони не просто псують враження про вас, як про оратора, а ще й розкривають далеко не найкращі риси характеру.
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…